نماینده‌ی رسمی دانشگاه مدیترانه‌ی شرقی

telegram   telegram   telegram

خوابگاهها در قبرس در دو موقعیت داخل و خارج دانشگاه قرار دارند. خوابگاههای داخل دانشگاه خود به دو نوع خصوصی و خوابگاه‌هایی که از طرف دانشگاه اداره می‌گردند تقسیم می‌شوند. در جدول زیر خوابگاه‌هایی که با رنگ آبی و با واحد پول لیر () مشخص شده‌اند خوابگاه‌های متعلق به دانشگاه می‌باشند که معمولا فقط ترم اول حداکثر به مدت یک یا دو ترم به دانشجویان تعلق میگیرد.

یکسری از خوابگاه‌های خصوصی که با رنگ قرمز مشخص شده‌اند داخل دانشگاه قرار دارند. این خوابگاه‌ها دارای امکانات بیشتری نسبت به خوابگاه‌های دانشگاه هستند و هزینه‌ی آنها نیز بالاتر است.

البته خوابگاه‌ها و هتل‌هایی خارج از دانشگاه قرار دارند که پذیرای دانشجویان هستند. جهت دسترسی از این خوابگاه‌ها به دانشگاه دانشجویان می‌توانند از خدمات اتوبوس‌های رایگان شهری دانشگاه بهره‌مند شوند. این اتوبوس‌ها طبق جدول زمان‌بندی که در سایت دانشگاه موجود می‌باشد قابل استفاده هستند. جدول زمان‌بندی در فصل تابستان از دو ترم پاییز و بهار متفاوت است.

دانشجویانی که علاقمند باشند به دور از هیاهوی خوابگاه‌ها باشند می‌توانند از آپارتمان‌ها اجاره‌ای که بیشتر دو خوابه هستند استفاده کنند. این آپارتمانها معمولا سوئیت، یک خوابه، دو خوابه و سه خوابه هستند که مناسبترین قیمت بیشتر در آپارتمان‌های دو خوابه هست که کرایه‌ی آپارتمان در صورت قسمت شدن بین دو نفر بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. اجاره‌نامه‌ها در بعضی آپارتمان‌ها بصورت ۱۰ ماهه و در بعضی دیگر بصورت یک ساله تنظیم می‌گردند و در قراردادهای ۱۰ ماهه در صورت تمدید قرارداد برای سال جدید تحصیلی دو ماه تابستان نیز بصورت توافقی بین مالک و مستاجر در بعضی موارد رایگان و یا با تخفیف حساب می‌شود.

 

dorm facilities en 2017 18 web

 

longson dorm

 

ما مداوم پیگیر درخواست‌های شما خواهیم بود!

از اینکه به ما اطمینان دارید متشکریم و آرزوی موفقیت برایتان داریم.
T-TAR
© ۲۰۱۵ کلیه‌ی حقوق این سایت متعلق به T-TAR می‌باشد.